Aksaray Belediyespor: 2 - İskenderunspor'umuz: 1
![Aksaray Belediyespor: 2 - İskenderunspor'umuz: 1](upimg/haber/19-01-2024_17-30-45_aksaray2-isk1.webp)
TFF 2.Lig'in 20.haftasında Şanlı İskenderunspor'umuz, Dağılgan Stadyumu'nda konuk olduğu Motolux 68 Aksaray Belediyespor'a 2-1 yenilerek ligin ikinci yarına yenilgi ile başladı.
TFF 2.Lig'in 20.haftasında Şanlı İskenderunspor'umuz, Dağılgan Stadyumu'nda konuk olduğu Motolux 68 Aksaray Belediyespor'a 2-1 yenilerek ligin ikinci yarına yenilgi ile başladı.