Arnavutköy Belediyespor: 1 - İskenderunspor'umuz:
![Arnavutköy Belediyespor: 1 - İskenderunspor'umuz:](upimg/haber/25-02-2024_12-50-33_arnvtky1-iskenderun2.webp)
TFF 2.Lig'in 27.haftasında Şanlı İskenderunspor'umuz, Bayrampaşa Çetin Emeç Stadyumu'nda konuk olduğu Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyespor'u 2-1 yenerek haftayı 3 puan ile kapattı.
TFF 2.Lig'in 27.haftasında Şanlı İskenderunspor'umuz, Bayrampaşa Çetin Emeç Stadyumu'nda konuk olduğu Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyespor'u 2-1 yenerek haftayı 3 puan ile kapattı.