İskenderunspor Deprem Özel NFT Koleksiyonu

İskenderunspor Deprem Özel NFT Koleksiyonu

Türkiye 6 Şubat Depremleri

6 Şubat 2023'te Güneydoğu Türkiye merkezli iki büyük deprem 10 ilde 15 milyon insanı etkiledi, 45.000'den fazla insan hayatını kaybetti. Dünyanın dört bir yanında yüzden fazla ülke ve milyonlarca insan Türkiye'ye ve Depremzedelere yardım etti.

Türkiye Futbol Liglerinde mücadele eden 12 takımın 9'u liglerden çekilme kararı aldı. Türkiye'nin bir ilçesi olan İskenderun da depremlerden en çok etkilenen bölgelerden biri oldu.

Türkiye 2. Futbol Ligi'nde mücadele eden İskenderunspor, depremde teknik kadrosundan 2 kişi ve altyapısından 1 oyuncusunu kaybetmesine rağmen kulübün ve tüm takımın kararlılığı ile rekabete devam etme kararı aldı.

İskenderunspor, Digitaliga ile birlikte İskenderun ve depremden zarar gören vatandaşlarımıza daha fazla yardım edebilmek için özel bir NFT koleksiyonunu dünyadaki tüm futbolseverlere ve blokzincir topluluğuna sunuyor.

NFT satışlarından ve NFT’lerle oynanan oyunlardan elde edilen tüm gelir İskenderunspor tarafından İskenderun ve depremden zarar görenler için kullanılacak.

Ulusal Futbol Takımı Avatar NFT'lerini satın alanlar NFT’lerini Digitaliga Digital Futbol Menajerlik oyununda takımlar oluşturmak, diğer oyuncularla maç yapmak ve  ödüller kazanmak için kullanabilecekler, koleksiyon yapabilecekler, NFT marketplace’lerde satabilecekler ve diğer kişilerle takas edebilecekler.

15 Mart 2023’e kadar Whitelisting’e dahil olarak daha avantajlı rakamlarla NFT alırken İskenderunspor’u destekleyebilirsiniz. 15 Mart 2023 tarihinde Ulusal Futbol Takımı Avatar NFT koleksiyonu oluşturulacak ve Opensea ile birlikte önde gelen NFT Marketplace’lerde listelenmeye başlayacaktır.

NFT Whitelisting, NFT Satınalma, Dijital Futbol Menajerlik Oyunu ve NFT Koleksiyonu detayları için İskenderunspor & Digitaliga Web Siteleri ve Sosyal Medya Sayfalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
Whitelisting ve Bilgi için https://bit.ly/3KY8aXO

linktr.ee/iskenderunspor

linktr.ee/digitaliga 
 

Son Haberler