İskenderunspor Digital Futbol Platformu Açıldı

İskenderunspor Digital Futbol Platformu Açıldı

İskenderunspor Digital Futbol Platformu Açıldı

İskenderunspor Digital platformu Taraftarlarımızla iletişimimizi arttırmak, Taraftarlarımızın kulüp yönetimine ortak olmasını sağlamak, daha iyi zaman geçirecekleri uygulamalar geliştirmek ve İskenderunspor'a yeni gelir kanalları üretmek için açılmıştır. 

Platform devamlı olarak güncellenecek ve geliştirilmeye devam edecektir.

NFT Koleksiyonları

İskenderunspor Digital Futbol Platformunda mevcut listelenmiş NFT koleksiyonları ile birlikte yeni koleksiyonlarla birlikte yeni uygulamaları da devreye alacağız;

•    İskenderunspor Digital Kulüp Üyeliği Koleksiyonu
•    Futbolcu Avatar Koleksiyonları
•    İskenderunspor Özel Koleksiyonları
•    İskenderunspor Anı Koleksiyonları
•    Taraftar Anı Koleksiyonları
•    NFT Bilet Koleksiyonu
•    Sponsor Koleksiyonları

Oylama Uygulaması

İskenderunspor Digital Kulüp Üyeliği'ne sahip olan Taraftarlarımız, üyelik paketinin seviyesine bağlı olarak kulüp kararlarında oylamalara katılarak önemli kararların alınmasında rol oynayacaklardır. 

Bu uygulama 2023-2024 Sezonu ile birlikte devreye alınacaktır. Tüm sezonlardaki üyeliklerden elde edilecek toplam puana bağlı Taraftarlar ağırlık kazanacaktır, örnek olarak 2023-2024 sezonundaki bir oylamada 2022-2023 sezonundaki Digital Üyelik te etkili olacaktır. Üyeler istedikleri zaman istedikleri sayıda Digital Futbol Kulübü Üyeliği alabileceklerdir.

Alınacak kararların ne olacağına kulüp yönetimi karar verip Taraftarlarımızla paylaşacak olmakla birlikte, taraftarlarımız da oylama önerilerinde bulunabileceklerdir.

Digital Futbol Menajerliği Oyunu

İskenderunspor Digital Futbol Platformunda, 2023 yılı 3. Çeyreğinde devreye alınacak olan Digital Futbol Menajerliği Oyunu ile Futbolcu Avatar Koleksiyonlarından satın alınan NFT'ler vasıtasıyla kuracağınız Futbol Takımları ile diğer oyuncularla maç yapabilecek, ödüller kazanabileceksiniz. 

Şimdiden NFT Avatar Kartlarınızı toplamaya başlayabilirsiniz.


https://iskenderunspor.digital/


http://linktr.ee/iskenderunspor

Son Haberler