SEZONA İYİ BAŞLAMAK İSTİYORUZ”

Teknik Direktörümüz Ümit Karan, takımımızın zor bir grupta bulunduğunu, herkesin çok iyi transferler yaparak hazırlandığını belirterek, “Sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz.” ifadesini kullandı.

“SICAK HAVA ŞARTLARINA UYUM SAĞLAMAMIZ LAZIM”

Teknik Direktörümüz Ümit Karan, takımımızın çok uzun bir kamp süreci yaşadığını vurgulayarak, “İskenderun’daki aşırı sıcak hava şartlarına takım olarak uyum sağlamamız gerekiyor.” dedi.

“ZOR BİR GRUPTAYIZ”

Grupta zorlu rakiplerimizin bulunduğunun altını çizen Teknik Direktörümüz Ümit Karan, “Zor bir gruptayız. İyi transferler oldu, bütün takımlara sağlıklı bir sezon diliyorum. Biliyorsunuz geçen sezon futbol çok büyük darbe gördü, covid’den dolayı seyircisiz maçlar oynadık. Ne kadar mutluyuz ki bu kadar seyirci getirebiliyoruz. İnşallah ikiye üçe katlayarak artar, güzel maçlar seyrettireceğiz. Bütün takımlara başarılar diliyorum. Dediğim gibi zor uzun bir maraton bizi bekliyor. Takımı en iyi şekilde hazırlamaya çalıştık. Ufak bir eksik var, onu da haftaya tamamlayıp, iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz.” diye konuştu.

Yorum Yazın!